Rozzáříme váš úsměv

Je přirozené, že se s přibývajícím věkem naše zuby zanáší. Chrup je vystaven barevným pigmentům, které přijímáme v potravinách a nápojích. Zabarvení nejčastěji způsobuje konzumace kávy, černého a zeleného čaje, červeného vína či kouření. I některé výživové doplňky mohou zabarvovat zuby. Na vině mohou být také vrozené predispozice a věk. Pomocí bělení zubů vám vykouzlíme dlouhodobě zářivý úsměv.

V naší ordinaci nabízíme domácí bělení. Dentální hygienistka s vámi během konzultace vše ráda probere a pomůže vám s výběrem vhodného bělicího systému. Aby byl efekt bělení co nejlepší, doporučujeme před samotným procesem podstoupit dentální hygienu, která zuby precizně vyčistí.

Bělení zubů se provádí se souhlasem zubního lékaře, chrup musí být ošetřen a bez kazů. Bělením nikdy nezískáte světlejší odstín korunek, fazet, můstků ani „bílých“ zubních vyplní.

Domácí bělení zubů

Bělení zubů probíhá v domácím prostředí, podle Vašich potřeb. Celý proces s vámi zkonzultujeme a pečlivě ho vysvětlíme. Dentální hygienistka nebo stomatolog sejme otisky zubů, ze kterých zhotoví na míru nosiče. Poté si doma podle našich pokynů do nosičů aplikujete bělicí gel, který se používá podle typu koncentrace přes noc nebo přes den. Proces domácího bělení trvá 3 až 4 týdny.

Jak si udržet zuby bílé?

Minimálně po dobu 24 hodin dodržujte tzv. bílou dietu. Po tuto dobu byste neměli kouřit a jíst potraviny zabarvující zuby (káva, černý čaj, červené víno), používat barevné zubní pasty a ústní vody. Vyhněte se také kyselému jídlu a nápojům. Můžeme Vám doporučit i pasty s bělícím účinkem.

Velmi účinná je pravidelná péče hygienistky. Ta zuby profesionálně čistí a zbavuje pigmentů.

Objednejte se

Na běleni zubů přijímáme i nové pacienty.